Strona główna >>> Pomoc - Solidne Firmy Transportowe, Spedycyjne, Logistyczne - InfoTruck.pl
Pomoc

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Dowiedzą się Państwo także np. jak dodać Swoją Solidną Firmę do katalogu, kto może dodawać opinie o Waszej Firmie. Dowiecie się Państwo również jak korzystać z funkcji udostępnionych przez nasz serwis, aby skutecznie promować Swoją firmę w internecie ...

Jeżeli nie znajdą Państwo tutaj odpowiedzi na swoje pytanie prosimy przesłać je na adres Biura Obsługi Klientów za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce Kontakt.

Spis treści

1. Dodawanie firmy do katalogu

 • 1.1. Jak dodać firmę ?
  Żeby dodać firmę do portalu InfoTruck.pl należy na początek wybrać odpowiedni pakiet: GOLD, SILVER, BRONZ, WPIS. Aby wybrać pakiet 'klikamy' w zakładkę Dodaj firmę znajdującą się w menu nad wyszukiwarką główną portalu, następnie wybramy jeden z pakietów i wypełniamy krótki formularz. Po wypełnieniu przez Państwa wszystkich wymaganych danych i zatwierdzeniu formularza na skrzynkę pocztową (adres e-mail podany w formularzu) zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca zgłoszenie firmy do portalu, wraz z linkiem aktywacyjnym.
  W wiadomości otrzymają Państwo również krótką informację jak prawidłowo aktywować konto swojej firmy w portalu InfoTruck.pl

 • 1.2. Jakie dane trzeba podać rejestrując firmę?
  Rejestrując firmę w portalu należy podać pełną nazwę firmy, dane osoby do kontaktu wraz z telefonem kontaktowym oraz adres e-mail. Proszę pamiętać aby podać prawidłowy adres e-mail ponieważ zostanie na niego wysłany link aktywacyjny, który umożliwi Państwu pełną aktywację konta swojej firmy w zależności od wybranego pakietu.
  Pełny opis funkcji poszczególnych pakietów dostępny jest w dziale porównanie pakietów .

 • 1.3. Aktywacja konta firmy
  Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego i jego zatwierdzeniu na adres e-mail podany w formularzu otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji firmy w portalu InfoTruck.pl razem z linkiem aktywacyjnym. Aby aktywować konto swojej firmy należy "kliknąć" w przesłany link lub skopiować go i "wkleić" do przeglądarki internetowej.
  UWAGA ! Niestety ze względu na specyfikę darmowych kont pocztowych, które niestety posiadają jeszcze nie które firmy mogą zdarzyć się opóźnienia w dostarczeniu potwierdzenia rejestracji firmy z kodem aktywacyjnym. Jeżeli w ciągu 24h nie otrzymają Państwo linku aktywacyjnego proponujemy sprawdzenie folderu SPAM w swojej darmowej skrzynce pocztowej.